http://www.streetview.cz - hlavní strana
Na Streetview si můžete pro Vaší dovolenou vyhledat zajímavá místa a vybrat si velmi pěkné ubytování Lednice nebo ubytování Zaječí ve spolupráci s portálem MegaUbytko.cz. Tyto obce a celý region jsou navštěvovány hlavně pro vinařství i historickou hodnotu.

Suzanne VegaUoSwuwcD, 2013-06-22 09:42:45
Dobrfd den Jakube.Re1da bych se Ve1s zeptala na doučove1ned z mtatmaeiky, fyziky, ev. občas angličtina ?Me1m syna na ZŠ ve Vinoři, take9 Jakuba v VIII tředdě. Bydledme v Podolance. Je to klasickfd vysme1tfd teenager a je1 mu nejsem schopne1 pomoci ve vfdše uvedenfdch předmětech ( v AJ ano, ale jako matka se nechyte1m). O farovni vinoř.školy se nechci vyjadřovat, do teď ne1m pome1hala babička-profesorka , ale onemocněla. Jakubovi ze1jmy jsou-PC ( jak jinak) kluci,holky a street dance.To ostatned mused jedt pod tlakem.Dedky za odpověď. Mudr.Štěpe1nove1 M.

NwBvPibsOXDg, 2013-06-22 17:32:49
All along 4th there is a problem with exsiitng left turn lanes in that many drivers dont move all the way into the lane, thereby blocking traffic or forcing cars to swerve into the next lane to get around them. I dont mean when the lane is crowded, I mean even if there is only one car and they move there car and leave it in a diagonal position.


Vše o Celebrity

Celebrity

428sv
Vše o Info

Info


Vše o Místa ve světě

Místa ve světě

78sv
Vše o Nezařazené

Nezařazené

582sv
Vše o Praha

Praha

182sv
Vše o Praha - památky

Praha - památky

13sv
Vše o Vtipné

Zajímavé / Vtipné

75sv
Vše o Zdroje - další

Zdroje - další


Vše o ČR

ČR

126sv