http://www.streetview.cz - hlavní strana
Na Streetview si můžete pro Vaší dovolenou vyhledat zajímavá místa a vybrat si velmi pěkné ubytování Lednice nebo ubytování Zaječí ve spolupráci s portálem MegaUbytko.cz. Obce a celý region navštěvován hlavně pro vinařství i historickou hodnotu.

Cesta do Adoco.cz z Poděbradské do Chvalovské za parkemU5Hlc8I8, 2013-06-21 02:43:31
Dobrfd den, dostala jsem na Ve1s koknatt, chci se optat na připojened adresa: Pardubicke1 356, Opatovice nad Labem 533 45. Jake1 je rychlost a cena + cena poředzened. Nejsme spokojeni s dosavadnedm dodavatelem a uvažujeme o změně.děkuji za odpověďs pozdravemVendula Bittnerove1

IFJUQfsiQLzICOzyDMr, 2013-06-21 14:54:37
Exactly, which means that the imagery and resuoltion is determined by private companies that are taking those pictures for other reasons. If Google had their own satelite then they could probably to a full update every month or so. As it is you wont see the resuoltion improve for your area until a company zooms in on you for a picture which in some cases could be a decade or more. Alternately, there are companies that will use their satelite for $40+ to take a pic of your area at high resuoltion so u can post it on your wall as art. Ironically, by buying such a picture you would make it possible (as itd pop on the net as data) for GoogleEarth to take that pic and apply it to the database. Thus showing an updated picture. Otherwise just sit tight or convince Google that theres a business in sending up their own Satelite.


Vše o Celebrity

Celebrity

428sv
Vše o Info

Info


Vše o Místa ve světě

Místa ve světě

77sv
Vše o Nezařazené

Nezařazené

578sv
Vše o Praha

Praha

182sv
Vše o Praha - památky

Praha - památky

13sv
Vše o Vtipné

Zajímavé / Vtipné

75sv
Vše o Zdroje - další

Zdroje - další


Vše o ČR

ČR

126sv
Bookmark and Share